Informacje: *** W niedzielę 18 kwietnia o godzinie 17.55 Telewizja Toruń przeprowadzi bezpośrednią relację z meczu futsalu: FC Reiter Toruń – Orzeł Jelcz Laskowice ***

STUDIO SALONIK

Centrum Kultury Dwór Artusa zaprasza - Studio Salonik | Jedzenie – Kiedy: 17.04.2021 sobota | godz. 20:00 – Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa. Wstęp wolny! Transmisja wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 20:00, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

O czym rozmawia artusowa ekipa, gdy zgasną już wszystkie światła na scenie, wybrzmią ostatnie dźwięki koncertu, a goście opuszczą mury Dworu Artusa? Tego… i więcej możecie dowiedzieć się z naszych zakulisowych rozmów – wprost ze Studia Salonik!

W nowym cyklu – który możecie oglądać na laptopie, smartfonie lub słuchać w aucie, jak podcast – na luzie porozmawiamy o sztuce, filozofii, nauce, popkulturze, sporcie, filmach i serialach, a nawet… codziennym życiu oraz wyzwaniach podejmowanych w instytucjach kultury.

Łukasz Wudarski, Piotr Pawłowski oraz Monika Dejnecka pracują na co dzień w Dworze Artusa. Każde z nich ma swoją specjalną, ulubioną działkę: Łukasz – sztukę i filmografię, Piotr – popkulturę i teatr improwizacji, Monika – filozofię i logikę.

W drugim odcinku porozmawiamy na temat bliski naszemu sercu i…  podniebieniu – będziemy dyskutować o jedzeniu! Kto lubi gotować, a kto woli degustować? Jakie przepisy mogą Wam polecić nasi prowadzący? I wreszcie gdzie jedzenie znajdziemy w sztuce – na obrazach, w książkach czy filmach? Tego wszystkiego dowiecie się z kolejnego odcinka naszego programu na artusowym Facebooku i YouTube. Jako bonus przygotowaliśmy dla Was także specjalną interpretację tekstów piosenek. Postaramy się udowodnić, że wszystkie są… o jedzeniu!

56289296
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń