2026-06-24

Trzecia kadencja Młodzieżowego Sejmiku

skopiowano do schowka

W Urzędzie Marszałkowskim swoją trzecią kadencję rozpoczął Młodzieżowy Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Młodzi radni złożyli ślubowanie, wybrali prezydium oraz przewodniczącego, a także ustalili priorytety na najbliższe dwa lata.

Zobacz także