2026-06-24
Wianki na Święto Miasta
Trzymetrowy wianek przygotowany przez mieszkańców wrzucono do Wisły wraz z życzeniami dla Torunia. Był to element obchodów Święta Miasta, a także podtrzymanie tradycji Nocy Świętojańskiej oraz jeszcze wcześniejszej, pogańskiej Nocy Kupały. Na zakończenie uczestnicy mogli zobaczyć fireshow na Zamku Dybowskim.
















