2026-06-25
Pamięci Waldemara Przybyszewskiego
Waldemar Przybyszewski był Przewodniczącym Rady Miasta Torunia w latach 2006-2010 oraz współzałożycielem Spółdzielni Mieszkaniowej „Zieleniec”. Z okazji pierwszej rocznicy jego śmierci przedstawiciele władz miasta wraz z rodziną złożyli na jego grobie wiązanki kwiatów i zapalili znicze.
















