2026-06-26
Seniorzy podsumowali
Toruńscy seniorzy zakończyli kolejny rok akademicki na Toruńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Podczas uroczystości w Od Nowie podsumowano podjęte działania oraz opowiadano o planach na najbliższe miesiące. Nie zabrakło także występu artystycznego przygotowanego przez sekcję teatralną.
















