2026-06-26

Seniorzy podsumowali

skopiowano do schowka

Toruńscy seniorzy zakończyli kolejny rok akademicki na Toruńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Podczas uroczystości w Od Nowie podsumowano podjęte działania oraz opowiadano o planach na najbliższe miesiące. Nie zabrakło także występu artystycznego przygotowanego przez sekcję teatralną.

Zobacz także