2026-06-26

Witajcie wakacje

skopiowano do schowka

Od piątku blisko 25 tysięcy toruńskich uczniów rozpoczęło wakacje. Miejskie obchody zakończenia roku szkolnego odbywały się w Szkole Podstawowej nr 11. Wypoczynku i słońca życzyli dzieciom i nauczycielom przedstawiciele władz oświatowych naszego miasta i regionu.

Zobacz także