2026-06-26
Witajcie wakacje
Od piątku blisko 25 tysięcy toruńskich uczniów rozpoczęło wakacje. Miejskie obchody zakończenia roku szkolnego odbywały się w Szkole Podstawowej nr 11. Wypoczynku i słońca życzyli dzieciom i nauczycielom przedstawiciele władz oświatowych naszego miasta i regionu.
















